Rzetelna firma Duo Meble Facebook
meble@duo-meble.pl
510120409 515402308 501100845


O firmie

Firma pod nazwą Duo-meble działa od 2007r. Dzięki naszemu doświadczeniu i otwarciu na potrzeby Klientów w bardzo krótkim czasie udało się nam zdobyć i zrealizować szereg ciekawych zleceń zarówno od osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. Zaowocowało to dalszymi zleceniami pozyskanymi dzięki reklamie robionej przez zadowolonych Klientów.

Na bieżąco monitorujemy wydarzenia w branży meblarskiej co pozwala nam nadążyć za najnowszymi trendami. Nasz oferta skierowana jest do Klienta, który za rozsądną cenę pragnie otrzymać wysokiej jakości produkt finalny oraz kulturalną i profesjonalną obsługę od projektu do montażu.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy do współpracy.

Dlaczego my?

Firma zajmuje się  produkcją mebli na zamówienie, opartą na wykorzystaniu najnowszych technologii oraz wieloletnim doświadczeniu załogi.

Każdy projekt jest od początku do końca wykonywany i monitorowany przez projektanta co pozwala uniknąć błędów powstałych przez niewłaściwą komunikacje międzyludzką. Jesteśmy firmą kameralną dzięki czemu klient czuje się jak osoba, która bierze czynny udział w powstawaniu jego mebli.

Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy produkty takich firm jak:

Kronopol (płyty)
Blum (akcesoria techniki kuchennej)
Peka (wyposażenie mebli, kosze karga itp.)
Chobot (półfabrykaty do produkcji mebli)
RaumPlus (drzwi do szaf
Sławpol (fronty meblowe)
Drewpol (fronty meblowe)
Zobal (systemy aluminiowe)
oraz wiele innych jakie funkcjonują na naszym rynku.

Projekty realizowane są na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.
Firma posiada europejski nr NIP co daje możliwości dokonywania sprzedaży i zakupów za granicą. W  bogatej ofercie znajduje się również sprzęt AGD wraz z jego profesjonalnym montażem i podłączeniem.

Meble Kuchenne Warszawa - Kuchnie Warszawa - Kuchnie na wymiar Warszawa - Kuchnie klasyczne Warszawa - Kuchnie nowoczesne Warszawa

Szafy Warszawa - Szafy na wymiar Warszawa - Garderoby Warszawa - Garderoby na wymiar Warszawa -Meble na wymiar Warszawa